Ana Sayfa / Dekorasyon / Bellona Ortopedik Yastık

Bellona Ortopedik Yastık

Bellona Ortopedik Yastık ile sağlıklı bir uyku çekebilirsiniz. Malum hayatımızın üçte biri uykuda geçiyor.

Peki gerçek anlamda kaliteli bir uyku için ne yapmamız gerektiğini biliyor muyuz? Her şeyden önce kaliteli uyku, yeterli sürede, devamlı ve sağlıklı uyku halini yakalamak demek, işin doğrusu, doğamız gereği hava karardıktan sonra, yaşımıza uygun, ideal saatlerde, günde bir kez kesintisiz uyku bize yetiyor.
Önemli olan, kendimizi yatak odamızda ve yatağımızda rahat hissetmemiz.

Bellona Ortopedik Yastık

Bunun içinde en büyük yardımcımız Bellona yatak ve yastıkları. Bellona yataklarında kullanılan yüksek teknolojiye sahip yay ve sünger sistemleri, basınç oranında esneyerek vücudumuzun ortopedik yapısını korumaya yardımcı oluyor.

Kullanılan süngerler insan ve çevre sağlığını korumak amacıyla zararlı bulunan FCKW gazı içermiyor. Alevlenmeyi önleyen Flaret özelliğine sahip modelleriyle de uykuya güvenle dalmanızı sağlıyor.
Ev tozu akarlarına karşı anti-mite özelliğinin yanında tozu ve kiri önleyen antialerjik “Sanitized” sistemi ve antibakteriyel yapısıyla hijyenik bir ortam sunuyor.

Kaz tüyü yastıktan ileri teknoloji sunan hafızalı Viscoform’a kadar doğal malzemelerden üretilen Bellona yastıklar da sağlıklı bir uyku çekmeye zemin hazırlıyor.

Bellona Yastık Modelleri

Ortopedik Yastık

Bellona Ortopedik Yatak Modelleri

bellona ortopedik yatak modelleri

Rahat bir uyku için bu modeller tavsiyemiz.

Bellona Ortopedik Yastık - turgutyalcin.com Bellona Ortopedik Yastık - turgutyalcin.com

İlgili Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir