Ana Sayfa / Dekorasyon / Banyo Ayna Modelleri 2010-2011

Banyo Ayna Modelleri 2010-2011

2010/2011 Banyo Ayna Modelleri

Banyonuzdaki veya yatak odanızdaki aynaya biraz değişik bir hava vermek ister misiniz? Eğer aynanız yeteri kadar büyükse çerçeve şeklinde bir süsleme yapabilirsiniz veya daha küçük aynalar için, bir kenarına minik bir çiçek kondurabilirsiniz. B

unun için plastik boyaya ve bir fırçaya ihtiyacınız olacak ayna çeşitleri nelerdir yazı , ayna süsleme örnekleri , Aynalar , banyo ayna modelleri , banyo ayna takımları , Bir , çilek odası ayna çeşitleri , en ucuz banyo ayna takımları fiyatları , ev dekorasyon mobilya satın al , halkalı ve pul işlemeli havlu nodelleri , Ister , Kalan , mobilya modelleri , Mutfak , nerde ev aynası satılır , şaşaalı patik modeli vs…

Banyo aynası modelleri

banyo aynası modelleri 1

banyo aynası 2011

ayna

Daha önceden aynanıza boyayacağınız şekle karar verin. Bir çiçek veya hoşunuza giden her hangi bir deseni kağıda çizin. Şablon şeklinde şekli kağıttan oyarak çıkarın. Oyduğunuz kağıdı bir bant yardımı ile, aynaya yapıştırın. Ve ortada açık kalan kısmı boyayın. Kağıdı çıkarın. İşte aynanız bambaşka bir hava kazandı.
Daha fazlasını mı istiyorsunuz?

Eğer uyuma çok önem veren biri iseniz, bu projeyi biraz daha geliştirebilirsiniz. Mesela yatak odanızdaki aynanıza boyayacağınız motifi, yatak örtünüzün desenlerinden seçebilirsiniz. Güzel bir uyum olabilir. Veya banyo aynanız için banyo perdenizdeki desenlerden veya fayans desenlerinden faydalanabilirsiniz.

Aynı işlemi cam kapılarınız için de uygulayabilirsiniz. Veya mutfak pencerelerini aynı şekilde süsleyebilirsiniz.

Banyo aynaları hakkındaki makalemiz şimdilik bukadar. ileriki konularda farklı modeller içinde resimler ekleyeceğim.

Banyo Ayna Modelleri 2010-2011 - turgutyalcin.com Banyo Ayna Modelleri 2010-2011 - turgutyalcin.com

İlgili Konular

1 Yorum Banyo Ayna Modelleri 2010-2011

  1. Derya Vatansever dedi ki:

    Evimi yeniden modern bir şekilde dekore etmek isterken olmazsa olmazlardan birisi olan ayna araştırmasına girdim,baya bir araştırdım ve sonunda istediğim gibi modelleri blac****ome.com sitesinde buldum. Gerçekten çok ilgi çekici ürünleri var, mutlaka web sayfalarına bakmanızı tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir