Ana Sayfa / Dekorasyon / Çalışma Masası Modelleri

Çalışma Masası Modelleri

Çok amaçlı yüksek performanslı bu global sistemin farklı uygulamalara ve ofis ortamlarına adapte edilmesi çok kolay. Abak Environments dünya çapında artan bir açık ofis sistemi ihtiyacına cevap veriyor. Kolayca adapte edilebilinen serbest mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanan bu pratik sistem, basit bir kiriş konstrüksüyonundan ve çeşitli çalışma yüzeyi seçeneklerinden oluşuyor.

Temiz, keskin stili modern çalışma mekanlarında doğal bir seçim. Türkiyedeki Abak Environments programı Herman Miller başarısının devamı olacak. Bu sistem temiz bir estetik ve bank stili açık ve paylaşımcı bir ortam ihtiyacı duyan müşterilere eşsiz bir global alternatif oluşturuyor.

çalisma masasi

Abak Environments’ın yeni yekpare omurga duvarı müşterilere değişen uygulama ihtiyaçlarına adapte olmalarına imkan veriyor. İtalyan asıllı tasarımına ters düşmeden, Kuzey Amerika programı versiyonunda yeni üniteler ve yöresel pazara uygun özelliklerle modifiye edildi. Yeni Abak Environments’ın yarı şeffaf ve parlak malzememeler, ince profil çalışma yüzeyleri ve sıcak ve soğuk tonlarda nötr renk çeşitleri kullanarak mekana uyumlu olması, mimariye baskın çıkmaması sağlanmış. Bu da Herman Miller ın global bir ilham kaynağı aradığını gösterir.

çalışma masası modelleri italyan çalışma masası bilgisayar masası modelleri fiyatları tasarım çalışma masası TASARIM ÇALIŞMA MASASI MODELLERİ profil çalışma masası portatif çalışma masası modelleri

Çalışma Masası Modelleri - turgutyalcin.com Çalışma Masası Modelleri - turgutyalcin.com

İlgili Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir