Ana Sayfa / Birşeyler / KAZAN yaz 6999’a gönder Daire, Renault Fluence, 2000TL kazan

KAZAN yaz 6999’a gönder Daire, Renault Fluence, 2000TL kazan

Show TV’de yayınlanan 1 milyon canlı para yarışmasını izlerken, program arasına bir tanıtım reklamı girdi “Kazan yazıp 6999“a mesaj gönderenler için noter huzurunda yapılacak çekilişler ile ödüllerin dağıtılacağı belirtildi. Reklam tanıtımı yine program sunucusu Engin Altan Düzyatan tarafından yapılıyordu. Konuyu fazla uzatmadan bilgi vereyim.

Ödüller Nelerdir ?

** 5 kişiye Milpark’tan Lüks daire
** 15 kişiye Renault Fluence
** 80 kişiye 2000TL para yüklü kart verilecektir.

Tüm GSM Operatörlerinden çekilişe katılabilirsiniz. (Ekranın altındaki o ufacık yazlarda eğer yanlış okumadıysam sms başına ücret 2.6 TL olarak gördüm ve yine başka bir web adresinde konuyu araştırırken “Bu servis, gönderilen her mesaja ilişkin karşılığında alınan içerik için bedeli 2.60TL olarak ücretlendirilmektedir.” bu şekilde okudum.)

Kampanya 23 Ekim 2010 tarihinde başlayıp, 31 Aralık 2010 günü gece yarısı saat 00:00 itibari ile son bulacaktır.Toplam Çekiliş hakkınızı öğrenmek için “PUAN” yazıp 6999’a gönderebilirsiniz.

Kazanan talihliler Milli Piyango izini ile 12.01.2011 tarihinde yapılacak çekilişi takiben 17.01.2011 tarihinde Radikal Gazetesi’nde ve ayrıca ceplekazan[.]com web adresinden yayınlanacaktır.

Bu Kampanyaya Kimler Katılamaz ?

18 yaşından küçükler, Timwe, Turkcell, Vodafone ve Avea çalışanları ve 1. dereceden yakın akrabaları.

Çekiliş Milli Piyango Ajansı ve Noter huzurunda 12.01.2011 tarihinde saat:11:00’de Hedef Tanıtım Milli Piyango Ajansı’nda noter huzurunda 19 MAYIS CAD. UBM PLAZA NO:37 K:5 ŞİŞLİ/İSTANBUL adresinde halka açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kampanya çekilişi 12/01/2011 tarihinde saat 11:00’da yapılacak olup, kazanan talihlileri, ancak bu tarihten sonra ceplekazan[.]com web adresinden ve 17/01/2011 tarihinde “Radikal Gazetesi‘nden” öğrenilebilinir. Ayrıca kazanan talihlilere, kazandıkları ödül bilgisi taahhütlü posta kanalı ile ulaştırılacaktır.

turgutyalcin.com site sahibi olarak bende mutlaka çekiliş için mesaj göndereceğim 🙂  Bu tür konularda pek şansım yoktur ama yinede denemeyi kurt yemez.

KAZAN yaz 6999’a gönder Daire, Renault Fluence, 2000TL kazan - turgutyalcin.com KAZAN yaz 6999’a gönder Daire, Renault Fluence, 2000TL kazan - turgutyalcin.com

İlgili Konular

16 Yorum - KAZAN yaz 6999’a gönder Daire, Renault Fluence, 2000TL kazan

 1. Turgut Yalçın dedi ki:

  Ben avea hat kullanıcısıyım, mesajı yukarıda belirttiğim gibi gönderdim ve AVEA’dan şu şekilde bir cevap geldi:

  “Mesajınız servise ulaştırılmaya çalışılırken bir hata oluştu.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.(05598008000)” faturalı hat kullandığım için kontör gittimi bilmiyorum 🙁

  1 saat sonra tekrar mesaj gönderdim ve “Tebrikler! 5ev, 15 Renault Fluence ve 80 kişiye 2000 TL para yüklü kartlar için 1 çekiliş hakkı kazandınız. KAZAN yaz 6999a gönder 1 hak daha kazan! Ücret: 2.6 TL Müşteri Hizmetleri: 2126043489 Gönderen:6999” şeklinde mesajım geldi hadi hayırlısı 🙂

 2. muhittin ülker dedi ki:

  canlı para yarışmasının arasında reklamınız girdiğinde bir mesaj da ben atayım dedim ve bunun ardı arkası gelmedi.sonunda 6 mesaj attım ve 15,6 liram gitti.bana 6999 tarafından 32 adet mesaj gönderildi bu şekilde insanların telefonları neden sürekli işgal edilir anlayabilmiş değilim.biliyorum ki benim gibi kaç insan bu şekilde gelen mesajlardan şikayetçi ve hiçkimseye dertlerini anlatamıyorlar.

 3. SEDAT dedi ki:

  ben 7 çekiliş hakkına sahibim bakalım ne olucak hadi hayırlısı

 4. muhittin ülker dedi ki:

  ben bunları yazarken 33. mesajda geldi

 5. erkan naz dedi ki:

  bizim her gönderdiğimiz mesaj için ayrı ayrı çekiliş numarası verilmiyecekmi? Eğer verilmiyecekse… bu kadar mesaj üstüne mesaj niye geliyo espirisi ne o zaman analayamadım birisi izah etse iyi olur…

 6. magdurlar dedi ki:

  erkan naz sana seslenıyorum işin espirisi ne oldugunu anlamadınmı davar hepimizi kazıklıyolar iişste o kazıklananlar ıcınden bırısıyım bende:))

 7. yunus emre güğerçin dedi ki:

  inşallah kazanırız allahın izniyle keremiyle evliyaların hörmetiyle şehitlerimizin duasıyla inşallah kazanırız yarabbi yardım et amin her gün namazda dua ediyorum ellerimi açtım allaha yalvarıyorum yardım et kazandır yarabbi amin.

 8. birgül sancak dedi ki:

  yazıkki sırtımızdan götürdükleri kazanc yüzlerini bile kızartmıyor bir cok insanın umuduyla oynuyorlar ben cok merak ediyorum kazan 6999 ne boyutta vurgun yaptı bu operatörler

 9. nilsu dedi ki:

  benim 4çekiliş hakkım var.ama bana ne numara tarzı bişey yolladılar

 10. Turgut Yalçın dedi ki:

  Benimde 5 adet çekiliş hakkım olması gerekiyor. Yalnız şöyle bir sorun oldu her ay 80-90TL gelen avea faturam bu ay 175TL geldi. Bunlar acaba gerçekten mi mesaj başına dedikleri ücreti kesiyor yoksa daha uçuk rakamlar mı hesaplıyorlar…

  Adres vb. bilgilerimi ben tam olarak göndermiştim. Zaten her attığım mesajda bir çekiliş hakkı daha kazandınız diyipdurdular bari bir hediye çıksada yüzümüz gülse 🙂

 11. orhan dedi ki:

  evet aynı kampanyaya bende katıldım ve 15 liraya yakın da benden gitti..mesajlarda öyle kelime oyunu oynamışlar ki sen sanıyosun ki daha kamapnyaya katılmadım!!:))seni yönlendiren mesajlara ha bire cevap vere vere (Allahtan fazla para yüklü değildi hattımda…) gitti paracıklar….

 12. burhan dedi ki:

  inşallah bir evimiz olmasını istiyorruz

 13. ŞAHİNDURSUN dedi ki:

  bende çekilişe mesaj gönderdim ama herhanği birsonuç bulamadım lütven bizleri bilğilendirirmisiniz

 14. aydın dedi ki:

  ne oldu

 15. süreyya dedi ki:

  bildirin bana

 16. Turgut Yalçın dedi ki:

  listede yazan isimlere ve soy isimlere bakarsanız, tamamen sallama isim soyisim olduğunu az çok anlarsınız.

  Bu şahısları facede falan arayın bakalım gerçekten böyle insanlar var mı ?

  Tamamen uydurma gibime geliyor, hiç inancırıcı görmüyorum. İsimleri kafalarından yazmışlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir