Ana Sayfa / Haber / Kıvırcık Ali (Ali Özütemiz) Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

Kıvırcık Ali (Ali Özütemiz) Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

Ali özütemiz (Kıvırcık Ali) geçirdiği bir trafik kazası sonucu 11.01.2011 tarihi sabah saat: 5:30’da hayatını kaybetti. Mekanı cennet olsun, Ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Kıvırcık Ali’nin trafik kazası bu sabah 05.30 sıralarında gerçekleşti. Beşiktaş’ta bulunan müzik stüdyosunda yeni çıkaracağı kasetin çalışmalarını yaptıktan sonra Büyükçekmece Güzelce’de bulunan evine giderken kendi kullandığı otomobilin takla atması sonucu hayatını kaybeden Özütemiz’in cenazesi Büyükçekmece Devlet Hastenesi morguna kaldırıldı.

Kıvırcık Ali yarın Avcılar Er Mahmut Dede Cemevi’nde düzenlenecek törenin ardından toprağa verilecek.

Kıvırcık Ali Kimdir ?

kıvırcık ali

11 Ekim 1968’de Tokat’ın Turhal ilçesinin Erenli köyünde dünyaya geldi. Mahzuni Şerif, Abdullah Papur, Ali Kızıltuğ, Ali Ekber Çiçek, Muhlis Akarsu, Rıza Aslandoğan, Arif Sağ, Musa Eroğlu ve Sebahat Akkiraz gibi büyük üstatları dinleyerek büyüyen, zamanın çoğunu bağlama çalarak geçiren Özütemiz, gazino ve düğün salonlarında çalışmaya başladıktan sonra saçlarının uzun ve kıvırcık olmasından dolayı ”Kıvırcık Ali” olarak anılmaya başlandı.

”Gül tükendi ben tükendim”, ”Isırgan otu”, ”Üçüncü gurbet”, ”Geriye dönün seneler” ve ”Hepimize yeter dünya” adlarıyla 5 albüm çıkaran ”Kıvırcık Ali”, 2 çocuk babasıydı.

Kıvırcık Ali (Ali Özütemiz) Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti - turgutyalcin.com Kıvırcık Ali (Ali Özütemiz) Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti - turgutyalcin.com

İlgili Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir