Ana Sayfa / Sağlık / Oruç Tableti

Oruç Tableti

Ramazan tableti yani ramazanda kolay oruç tableti hakkında güzel bir haber hakknda yazacağız.
Bu tablet, Amerikalı Müslüman biri tarafından, hasta annesi susuzluğa dayanamayıp orucunu tutamadığı için üretilmiştir ve Amerika Gıda ve Beslenme Konseyi tarafından onay almıştır. Şimdi türkiyede de satışı bulunmaktadır. Fiyatı hakkında şuanda bir bilgim yoktur ancak en kısa sürede araştırıp bu konuda da sizlere bilgi vereceğim.

Ramazan tableti ile oruç tutmak caiz midir ?

Bu konuda kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak şu şekilde düşünmek gerekirse; Oruç tutan yaşlıların bir çoğu çeşitli ilaçlar kullanmakta ve bu ilaçlar orucunu bozmamakta olduğu için, sahurdan önce alınan bu tabletinde orucu bozacağı düşünülmemektedir. Satış ve sipariş için konu altında bırakacağınız sorumlar sonrasında detaylı bilgiler sunulacaktır.

Şimdilik ramazan tableti hakkında söyleyeceklerimiz bukadar.

Oruç Tableti - turgutyalcin.com Oruç Tableti - turgutyalcin.com

İlgili Konular

5 Yorum - Oruç Tableti

 1. Handan dedi ki:

  Turgut bey bu ürünü ben kullanmaya başladım.Amerikadan ithal edildiği,FDA ve Helal Sertifikasının olduğu doğru.Oruç Tabllet aslında ramazan ayında kullanılabilecek mükemmel bir diyet ürünü.Yaklaşık 4,5 kilo verdim.Her ramazan normalde kilo alırdım.Ramazandan sonrada kesinlikle diyet ürünü olarak kullanacağım.Güncel ve doğru araştırmalara bloğunuzda yer verdiğiniz için size de ayrıca teşekkür ederim.

 2. Turgut Yalçın dedi ki:

  Değerli yorumunuz için biz teşekkür ederiz Handan Hanım.

 3. murat dedi ki:

  Şimdi kadeşlerim bu konuyla ilgili şöyle söyliyim rabbimiz nediyor kolaylaştırın zorlaştırmayın sevdirin nefret ettirmeyim eğer allahın emri olan orucu tutmaksa bunlada olabilir aksi halde ben tutamam diyebilir bu bir kolaylaştırmadır bunda yanlış göremiyorum

 4. Turgut Yalçın dedi ki:

  Oruç hapı (oruç tableti) yaklaşık 3 yıllık zamandan sonra bir çok din adamı tarafından da onay görmüştür.

  Ramazanda oruç tutmayı kolaylaştırmak için son zamanlar en çok tercih edilen ürün Oruç tableti oluyor.

  Oruç tableti susuzluk hissini en aza indirerek bu sıcak günlerde kolay oruç tutmak isteyenler için bir çözüm önerisidir.

 5. Ey dedi ki:

  Oruç hapı cidden istahkesiyormu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir